Problém není čtenost, ale psanost

a to pak vypadá tak, že kdykoliv máte čas něco napsat, vidíte, že někdo čte a pak už Vám nezbyde čas nic psát:o)

Ale já prostě měla  rušný týden přeplněný realitou s virtuály a tak mě pronásledovali různí Damoklané a blogeři a Damoklané co blogují a v mikrochvílích kdy ne jsem někde uklízela a ve volných chvílích pak dělala taxíka.

Tak třeba v pondělí jsem se rozhodla odchlupit Labský příbytek ( snad to mám správně Arthure:o) a tak jsem luxovala, vytírala a utírala celičký den a pak jsem ještě chtěla pokračovat i v úterý, ale pak jsme jeli jezdit na lodi po Labi a to bylo samozřejmě zábavnější

Večer – v úterý jsem jela k Vltavě a pak přišli řemeslníci a řezali zdi a pak dlaždice, 2 dny a tak jsem vytírala a luxovala, protože takový ten prach řezací, ten Vám zaleze všude a taky se chytá i na svislých plochách. Tohle uklízení je ovšem stejně kontraprodiktivní, protože za týden příjdou jiní řemeslníci a budou vyrábět stropy:o(.

Dnes jsem se vrátila k Labi, kde jsem zjistila, že se Filip rozhodl zbořit šopu v těsné blízkosti obytné části domu a  na všech plochách, i těch svislých je vrstva prachu, asi je i na těch vodorovných, ale to není vidět pro nové nánosy chlupů a tak jsem se pustila do utírání a luxování a převlíkání postelí, které jsem naposledy převlíkala v úterý dopoledne před tou lodí.

Jestli to tak půjde dál vážení, tak chcípnu:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *