Mám pro Vás šokující zprávu!

Tinky Winky je gay!

Zdá se Vám to neuvěřitelné? Chápu, ale je to tak a budete se s tím muset smířit!

Polsko opět zaperlilo! Po zákonu o umělém přerušení těhotenství, nesmiřitelném boji vyhlášeném homosexuálům přišla ministryně školství s další peckou! TELETUBIES se nebude smět vysílat v Polské televizi, pohádka pro nejmenší děti je pohoršující, protože Tinky Winky je gay !

K tomuto poznatku došla paní ministryně proto, že podle jejího názoru je TW chlapec a "normální" chlapci nenosí červené kabelky!

Postavičky Teletubies mám ráda a taky ty roztomile nablblé pohádky pro nejmenší děti a dodnes jsem je považovala za 4 bezpohlavní mimina, až do dnešního večera, kdy jsem v hlavních zprávách ČT 1 slyšela tu ženu říct:

" Mně osobně se ta pohádka líbí, ale pokud je to normální chlapec, tu červenou kabelku by mít neměl, pro děti je tohle nebezpečné!".

Tak nevím, mně se zdá Tinky Winky i se svou červenou kabelkou méně nebezpečný než Polská ministryně školství a kultury:-(

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *