Báře jsou některé věci jedno!

Barbora Škrlová má v některých věcech úplně jasno, některé jsou jí naopak tak nějak jedno…..Například je jí úplně jedno, jestli je zrovna Anička,  nebo ta Barunka", nemá s tím vůbec žádný problém, identita 30ti leté ženy i 13ti letého dítěte jí vyhovují úplně stejně.

Na druhé straně jí nevyhovuje, že má jen  občanku" na kterou vycestovala  do Dánska a ráda by pas, protože s občankou se může pohybovat jen po Evropské unii a to je naprosto nevyhovující! Anička případně Barunka by rády tak nějak i mimo, možná někam, kam nedochmátne Interpol, nebo aspoň do nějaké země s kterou nemáme dohodu o vydávání, rozhodně ale někam mimo EU. A nebojte, s holkama je v Kodani i tatínek (těžko říct čí) a taky sebou přivezl  právníka ( pokud zastupuje obě holky, bude na to sleva:o)), zprávy ovšem nehovořily o žádné přítomné sociální pracovnici, ta by ovšem přítomna být rozhodně měla aspoň do té doby, než se nastopro zjistí, která z děvčat o ten pas žádá!

Doufám, že  zastupitelské úřady vyhoví, bude přece nejen mnohem zajímavější sledovat reportáže z JAR, Dominikánské republiky a nebo Seychel, ale nakonec musíme i těm policistům a reportérům dopřát trochu exotiky!

Ten týden, který se odehrál před dvěma týdny, týden bez zpráv, novin a internetu, ten mi udělal ohromně dobře, jen, teď mám v posledních dvou týdnech pořád takový nějaký pocit, že si ze mě všichni dělají prdel!

Mimochodem, máte doma nějakého ptáka? Tak to nikomu neříkejte, mohla by přijít třeba nějaká veterinářka a v kleci Vám ho  …….!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *