Seriálově zmatená!

Možná spíš celkově televizně, ale stejně je to samý seriál, tak co:o)

Televizní jsem spíš posluchač než divák, vlastně by mi stačilo, kdyby ty TV pořady pouštěli z rádia, ovšem pokud dobře rozeznáváte hlasy, dáte mi za pravdu, že i poslouchat je matoucí, když totiž jen posloucháte, netušíte díky dabingu který používá stále stejné herce a není jich velké množství,  co to právě vysílají.

Dobré zmatky dovedou způsobit seriály Rakouské, tam mají patrně totální nedostatek herců a tak se stává poměrně často i to, že mrtvola z 5. dílu Rexíčka je v 10. díle najednou vrah! Divím se, že z toho ještě nezblb ten pes.

Přesto, že se živím, snažím se nepřepínat a tak "jedu" prakticky stále na Primě a na vybrané pořady si pak občas přepnu na 1 nebo 2. Někdy když procházím kuchyní usednu k programům o architektuře nebo cestování, nebo si prostě pustím hudbu.

Mé oblíbené seriály na ČT 1 jako třeba Aly nebo Sex ve městě, skončily a tak ta Prima a VKVčka, Chirurgové, Manželky, Sběratelé kostí, Myšlenky zločince, Policie NY, jenže………………..

Doktoři se mi moc nepletou, rozeznám ty Plastické od neplastických, taky ty z Chicago hope i ty z Pohotovosti – i podle jmen! bordel mám v policajtech a to dost velký. Myslím, že způsobeno je to jednak tím, že těch seriálů je moc, pak tím, že slyším každý desátý díl a prostě si myslím, že je to ten seriál který si myslím, že to je, někdy je mi to po zvuku divné a tak zapnu i obraz abych zjistila, že je to něco úplně jiného než jsem původně poslouchala.

V poslední době je taky hodně módní nastrčit třeba do dílu Pohotovosti policejní hlídku známou z Noční hlídky, když to pustím zrovna ve chvíli,kdy je tam ta hlídka, vůbec netuším, že se dívám na Pohotovost.

Ale proč to vlastně píšu! Díváte se někdo na seriál Policie NY? Zaznamenali jste takového toho tlustšího plešatého, staršího policajta? Ještě před cca 20ti díly měl tmavovlasou manželku a nemocného syna. Dneska koukám, leží v posteli s atraktivní mladou blondýnkou, která zrovna uspala holčičí mimino a přišla mu sdělit, že je těhotná. Nevíte prosím někdo, co se stalo s tou původní manželkou??:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *