Cestovní intirinti

To Vám je taková strašně moderní věc, tak moderní, že jsem se rozhodla, že to samozřejmě musím mít taky! Protože psát po dovolené, no to umí každý blbec, že jo:o)Takový itinerář je kromě toho, že je moderní, taky děsně potřebný, protože si do něj můžete jednak zapsat kam vůbec jedete a pak se kdykoliv podívat kdybyste to zapomněli.

Pokud jedete na dovolenou ještě s někým, třeba se svými přáteli, s kterými třeba nemluvíte,můžete itinerář vyvěsit i na web a kontrolovat si co kdo má sebou vlastně vézt, což je důležité, aby se nesešlo například moc vepřovek. Kromě dalších výhod je to skvělé i pro méně zkušené (například nemaje takový itineráž k dispozici, stalo se mi, že jsem do rozbláceného kempu přijela v saténových lodičkách) i jinak bezradné dovolenkovače.

Dovolená na spadnutí a já bez itineráře a tak jsem se rozhodla to napravit a podělit se o seznam věci, které sebou vezu na 12ti denní dovolenou do Řecka.

Sbalila jsem se do kufru, protože nemám ráda rozdrobené sušenky a nerada chodím 2 týdny v plisovaném doufajíc, že bude pršet a narovná se to.

Sebou si beru :

1 sklenici Nescafe (bez červeného hrnku)

1 pytlík Jihlavanky (kdybych dostala místo na Řeka chuť na Turka)

4 sáčky čaje ( kdybych byla nemocná)

4 sáčky cukru (kdybych byla nemocná a potřebovala si osladit čaj)

1 velké balení Be-Be Dobré ráno -oříškové (protože mám ráda dobrá rána)

1 celou Vysočinu ( kdyby mi přestaly chutnat caciky)

1 mléko na opalování obličeje s faktorem 4 a karotenem

1 tašku s hygienickým náčiním – šampon, mýdlo, kondicionér, tužidlo, lak, zubní pasta s mikrogranuláty, kartáček zubní, odlakovač, lak na nehty, krém denní i noční, šťouchátka do uší, odličovací tampony – na nehty, manikůra (tou si udělám i pedikůru)

1 tašku s maskérnou

1 fénkulmovací

1 kartáč na vlasy

1 osuška, 1 ručník na obliček ( protože mám ručníkovou obsesi)

3 kusy spodních dílů plavek (vrchlíky nemám) – 2 tílka do barev

pár kusů veselých svršků ( červené, bílé, modré, puntikované)

pár kusů smutných svršků (černé)

1 tenisky

1 pantofle ( pro Moraváky cukle)

4 gumové gumky do vlasů -černé

2 skřipce na omlazující vodotrysk – černé

10 balíčků papírových kapesníků (vyhazovacích), dají se použít různě a dají se i jíst

1 tupý nůž ( kterým se nedají uříznout ani vlasy slepené žvýkačkou)

A tím je seznam úplný, zákony obohacené o reformu bohužel nestihnu, budu nucena vybavit se jinou pokleslou literaturou a pokud jde o věci ostatní denně potřebné, nač vozit sovy do Athén?!:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *