Kérky NE !

 

No dneska už jsem fakt neměla v úmyslu nic psát, ale Rowdy a Lorrain mě inspirovali a krom toho, tetování bylo u nás ústředním tématem asi před měsícem.

Pokud jde o mého syna, nevydala jsem za jeho život moc pokynů, možná spíš málo pokynů a mnoho doporučení na která buď dal a nebo si to udělal po svém, ale pokynů nebo dokonce zákazů, moc jich nebylo.

Celý život se snažím vycházet z vlastních zkušeností s věčnými buzeracemi své matky a doporučeními mého otce, který mi myslím nikdy nic nezakázal a vlastně si ani nepamatuju, že by mě za něco pokáral.

Když jsem bývala mladá já, tetování znamenalo v téhle zemi jediné, projítí kriminálem a že jsem ve svém zaměstnání takových tetování viděla stovky, možná tisíce. Prostě k tetování jsem si vyrobila odpor, nicméně v posledních 17ti letech se snažím o nový pohled na věc, ale jde to ztuha.

Na tetování mi vadí dvě zásadní věci

1., že černá nezůstane černá ale zezelená nebo zšedne, nemám nic proti zelené ani proti šedé, ale k některým barvám se prostě nehodí.

2., že je definitivní a já nesnáším definitivní věci a možnost předělání", tzn., zvětšení mě neuspokojuje, malá kérka nebo zvětšená kérka je prostě furt jen kérka, a to ani nemluvím o tom, že do slušného zaměstnání" vás v téhle zeměpisné šířce a výšce, s viditelnou kérkou prostě nikdo neveme. Nedávno jsem se setkala se zajímavým názorem jedné mladé ženy  mám to na zádech a tam si nevidím, takže mi to nevadí ".

Když bylo mému synovi 15, nastala náušnice a to jsem ani nemrkla, nakonec co, říkala jsem si, dirka zaroste, to jsem ovšem netušila, že můj syn si z té dirky v krátkém čase vyrobí tunel.

Po nějakém čase, kolem 18ti, přišlo na řadu téma tetování" a v tu chvíli nastal čas jednoho z mála pokynů, či příkazů a já opravdu řekla  S tetováním mi domů už nechoď!". No , možná proto, že těch zákazů zas tak moc nebylo, tento zazněl velmi silně a Adam, přesto, že žije od svých 18ti let ve své vlastní domácnosti, nikde na těle žádné tetování nemá.

Krátce na to nastal pearcing mezi bradou a dolním rtem, pravda, docela jsem se těšila, že až ho potkám, dám mu pěstí, ale bohužel se v den pearcingovací opravdu ošklivě naboural na motorce a když jsme se potkali, měla jsem spíš starost jak z něj ve vaně pod sprchou ostříhat a odlepit triko a kalhoty vsáklé přes krev až do živého masa a tak se ta rána nekonala. Nicméně tenhle pearcing vydržel necelý rok, pak se vyndal" a dirka zarostla, zarostly nakonec i ty 3 megadíry po gumových drenech o průměru centimetru, které měl měsíc ve stehně.

Nedávno, zrovna jsem byla doma, poslal mi ze své vedlejší domácnosti na ICQ nějaký soubor, otevřela jsem to, draci, hmm…. Po chvíli přišel  Vidělas ty draky? Toho 2.? Toho si nechám vytetovat na záda!"

Párkrát jsem hluboce nadechla a vydechla a znova a znova

Blbneš? To myslíš vážně? V 18ti Tě to popadlo, 10 let NIC a teď si necháš pokérovat záda? Dyť to je, jako by sis na starou Škodovku koupil nové mlhovky!"

Nakonec co, má svůj rozum a taky svoje 3 děti a už by měl vědět, že pro každý zákaz nebo pokyn je dobré mít taky vlastní podklad:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *