I před měsícem byl úplněk:o)

Večer byl horký, tráva suchá, moře hladivě teplé a ten měsíc velký jako prase.Pokud se rozhodnete dát si panáka nebo pár panáků v baru na druhé straně zátoky, je vhodné zjistit si cestou kolem kolík takový panák stojí, pokud tedy nechcete jít vnoci zpět pěšky.

Stál 5 euro, tedy dlouhý drink stál 5 euro a tak jsem se na cestu po souši do toho baru vybavila 15ti eury, protože vím, že víc než 3 dlouhé drinky nezvládnu, patřičným počtem cigaret ke 3 drinkům, spodním dílem plavek a šátkem k nim, takovým tím šátkem co je teňounký, že neváží ani namočený víc než 20 deka, ale dají se z něj na tělo vyrobit šaty z kterých nevypadnete, pokud těch dlouhých drinků nemáte 5 a více.

Zatímco naši přátelé si svůj drink objednali, semnou chtěl , zřejmě majitel, diskutovat, mé objednávky nedbal a děl, že mi namíchá něco speciálního. Mezi mícháním se mě chodil ptát, zda jsem z Itálie a když jsem odpověděla, že z Česka, byl unešen, protože Budapešť je krásná!" přestože jsem mu neodporovala, nakonec Budapešť je krásná, dostala jsem nápoj který nebyl Piňa Colada, ale přesto byl plný odporného kokosového sajrajtu a já se nedokázala tvářit, že Chutná?". Nechutnalo, posmutněl, směla jsem si konečně objednat citronovou Margaritu a  můj kokos" dostala paní ob 5 stolů,možná byla z Itálie a snad jí vyměnil brčka.

Vypila jsem své tři Margarity a zatímco se většina našich přítel vydala zpět po souši, já sešla 86 schodů k moři, z šatů si vyrobila pásek a hladivou vodou jsem za svitů úplně úplňkového měsíce proplula zátokou, k dokonalé romantice toho chybělo opravdu jen málo.

Na druhé straně jsem odvázala pásek, vyklepala z něj šátek a z něj opět vyrobila na tělo šaty, abych mohla projít zaplněnou restaurací pod našimi apartmány.

No a pak, takhle nějak vypadal tu noc měsíc na vodě:o)

/files/uplnekimg_1624.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *