Autorizovaný

znamená auto rizovaný? A co to je?

Když Walda onemocněl cestou, jeli jsme rovnou do autonemocnice, tedy do autorizovaného servisu autorizovaného prodejce, protože Walda je asi taky autorizovaný a každá injekce kterou dostane se musí zapsat do jeho očkovacího průkazu a zaznamenat do autorizovaného programu v autorizovaném servisu, protože když ne, je to neautorizovaný průšvih!

Waldu mi hned ve dveřích odebral pan primář a zavezl do na operační sál kde mu pan doktor trepanoval lebku, vyházel z ní různé, pro mne neidentifikovatelné věci a pronesl onu smutnou diagnózu " TURBO". Poté mi z Waldy vyházel všechny hračky s tím, že Walda musí zůstat hospitalizovaný v lůžkové části.

Pan primář si vyhledal Waldu v autorizovaném programu a sdělení lékaře doplnil o ceny : 35 turbo, 5 nový olej, filtr, práce. A já šla.

Hned druhý den se do léčebného procesu zapojil můj muž, protože "chceme přece léčit své blízké u těch nejpovolanějších!" a tak byl Walda převezen "Na Homolku" do rukou nejpovolanějších, totiž rukou výhradního dovozce. Pravda, ozdravný proces se tím trochu pozdržel s ohledem na zrovna probíhající Autosalón ve Frankfurtu, protože všichni výhradní dovozci světa a širokého okolí byli TAM. Poté se pozdržel ještě, protože nikdo nevěděl kde má Walda očkovací průkaz.

Walda se vrátil domů včera večer a přivezl sebou fakturu na zaplacení necelých 7mi tisíc, tato částka sestává z ceny odtahu, výměny oleje a olejového filtru, vzduchového filtru a snímače průtoku vzduchu, Kromě toho vyměnili Waldov váhu vzduchu v ceně 8mi tisíc-zdarma. O turbu žádná zmínka.

No tak nevím, kdybych nechala Waldu v té první auto rizované nemocnici, vyměnili by mu váhu vzduchu a napočítali by mi turbo a nebo by poté, co by vyměnili turbo zjistili, že potřebuje vyměnit váhu vzduchu a nechali by mě zaplatit turbo a váhu vzduchu a nebo bych zaplatila jen výměnu filtrů, oleje a váhu vzduchu a ušetřila za odtah?

Těžko říct, už se to naštěstí auto rizovaně nedozvím:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *