Tak nevím co s těmi Japonci:o((

 Tak Čunek to dnes snad konečně vzdal a Polednová-Brožová dostala 8 tvrdých naměkko.Dal bych jí doživotí a odvez bych ji tam ještě dneska aby si to mohla užít! " poznamenal Filip.

To nejde, může se odvolat:o)" poznamenala jsem já.

Zamítá se!" poznamenal Filip.

Ovšem Japoncům už nestačí vraždění velryb, začali ve velkém mordovat delfíny, hrozný pohled na rybáře jak ve velkém řežou do těch usměvavých obličejů, které předtím uzavřou za jakousi hráz:o((, totálně mi to zkazilo celý letošní rok a tak přemýšlím, jestli kupuju něco japonského, asi ne a ani nebudu, parchanti zatracení.

Pak Filip odjel a do košíkové pastičky v kuchyni pod skříní se chytla myš. Koukám na ni zadek s ocáskem má venku, hlavu uvnitř, chtěla jsem ji tam pošoupnout, že ji pak vyklepnu venku někam za plot, ale ona je tam vzpříčená a nejde to ani tam, ani zpět.

Volám Filipovi, aby se okamžitě vrátil než se objeví kočk a ukousne jí ocásek.

Vrátil se, prohlédl past a zjistil, že se myšce do drátů přiskřípla pacinka a tak ji musel z té pastičky vystříhat. Tedy abyste rozumněli správně, rozstříhal do pletivo, ne tu myš:o), ta má teď nařízenu, před návratem do kuchyně, rekonvalescenci v garáži.

K jídlu tam má zrní, samozřejmě, že ne otrávené!

A teď se jdu podívat, jestli jsou tu nějaké Japonské krámy!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *