Osud

Já vím Teo, plyšáci a teď ještě toto:o) 

Dneska jsem se dívala na 13. komnatu Františka Peterky, jejímž ústředním motivem se chtě nechtě stala 60 let stará věštba" cikánky z jeho dlaně. Tehdy 19ti letý Peterka siiv ní tehdy vyslechl vpodstatě toto  Budete úspěšným umělcem, zejména divadelním, 2x se oženíte a budete mít dvě děti, 2x se rozvedete, zranitelné jsou na vás nohy a ve stáří utrpíte vážný úraz nohou, který vás na dlouhou dobu upoutá na lůžko."

 A co sport?" ptal se prý tehdy Jaké budu mít úspěchy ve sportu?" ptal se prý tehdy Peterka, jehož celoživotním snem byla zlatá olympijska a ne divadelní prkna. Nic takového nevidím." Odpověděla cikánka.

František Peterka byl po celý svůj produktivní život úspěšným divadelním hercem a to i přesto,že se tomu zuby nehty bránil, 2x se oženil a 2x rozvedl, má dvě děti a nikdy nezaznamenal žádný věhlasný sportovní úspěch. V roce 2001 jej srazil jako chodce na silnici automobil a těžce mu poranil nohy. Hrozila amputace, ale nekonec se úraz a přidané komplikace, omezil na pouhých 48 operací a 2 francouzské hole na doživotí. Když se mu přišla řidička do nemocnice omluvit, prý ji řekl  Nic si z toho nedělejte, ještě jste nebyla na světě a už bylo dáno, že tohle jednou musíte udělat, prostě jste jen nástrojem mého osudu!".

Na osudy já věřím, taky na numerologii a runy. Karty nevykládám ráda, skoro každý kdo mě zná to ví a sobě je nevykládám nikdy.

Často se orientuju v lidech pomocí numerologických mřížek a ty mne ještě nikdy nezklamaly, spávám na runových kamenech, které jsem si vyrobila pro nějrůznější těžké situace, jako ochranu, nikdy jako prostředek.

S runami je to těžké, nebo spíš není to lehké, nedají se okecat, jejich výzam a odkaz je příliš konkrétní na polemizování, či hledání jiného významu. Často některou z nich použiju, ale málokdy se jich na cokoliv ptám a přesto jsem to už udělala.

Bylo to vloni počátkem listopadu, vzala jsem si je sebou, bylo pošmourno, divno a taky dost času, všechno vonělo tisíci příslibů a přesto bylo pošmourno a já udělala výjimku a zamíchala runama.

Výsledek mě překvapil, byl jiný než jsem čekala a naznačovaná cesta nebyla snadná, ani přímá, zato poměrně jednoznačná.

Občas nějakou runu pro někoho vyrobím, což taky není snadné, protože výslednému aefektu musím věřit nejen já, ale i člověk, který runu dostane, ten mu pak musí nejen věřit ( což není snadné protože nezná konkrétní význam), ale musí svým celkovým způsobem života taky k výsledku jednoznačně směřovat.

Letos, téměř po roce, jsem před stejnou cestou na stejné místo z důvodu stejných pochybností jako byly ty loňské, zamíchala 24 run a znovu, stejně jako téměř před rokem jsem vytáhla 3. Byly naprosto, naprosto totožné s těmi loňskými. Výsledek mě nepřekvapil, tentokrát mne zaskočil, náhoda stejných 3 ze stejných 24 totiž může existovat jen velmi těžko.

Počátkem tohoto týdne jsem vyrobené runy dostala. Není lehké takovou věc příjmout, člověku, který je pro Vás vyrobí musíte absolutně důvěřovat, musíte důvěřovat jeho úsudku, nevíte totiž co do vyrobených run vložil, musíte vědět, že ten člověk to s Vámi myslí dobře, že pro Vás chce to nejlepší.  Mám je u sebe, založené a nemyslím na ně, taky není proč, netuším co znamenají, věřím jí a věřím osudu, který nedovolí, aby se stalo něco, co se stát nemá.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *