10 nejdůležitějších z Damokles?

Dnes ráno jsem měla v poště zajímací dotaz bývalého Damoklího kolegy, jinak velmi milého přítele Mr.Satana

Ahoj, můžeš mi, prosím, napsat pro Tebe 10 nejdůležitějších lidí za celou dobu Damokles. Díky moc:)"

Netuším jestli víte co je Damokles, mnozí určitě ano, většina patrně ne, ale nakonec to není podstatné, podstatné je to, jak těžké je  někdy stát před takovým dotazem.

Já žádné virtuální hry nehraju a nikdy jsem nehrála , a vyložit si to můžete jak je libo:o)), jedinou výjimkou je právě Damokles, který pozřel téměř 2 roky mého života.

Začalo to zjara roku 2003, kdy jsem objevila tuhle virtualitu a byla to doba, kdy se mi přestalo chtít vcházet do světa reálného, nebyla bych to ovšem já, kdybych záhy nezjistila, že realita je přece jen mnohem zajímavější, takže se mi ty damoklí postavičky začaly záhy zhmotňovat do živých skutečných osob.

10 nejdůležitějších?! Musela bych začít Andrianou se kterou jsem si pořídila Damoklí tiskovinu Avocode, nikdy jsem ji živou nepoznala ale živá být musela, někdy si myslím, že byla chlap a možná proto jsem si s ní tak rozumněla, ať byla kdokoliv, vzpomenu si na ni pokaždé když se napiju vína, když projíždím kolem Roudnického zámku, beru do ruky kovovou padesátikorunu.

Slang , první člověk který se mi zhmotnil, myslím na něj hodně často i po těch 4 letech. Geoman, kvůli němu jsem přišla poprvé o své noviny" a stálo to za to:o).  

Kopretina, Honza, tomík, Marcony, Lorrain ( ta víc než Ameru:o)), Pitros, ANKA, catana, Aloe, ještěrka, xhanny, briya, Satan, Krkavec, Quintus, Cesar,  Etruck, čtrnáctá, Estel, Carmen………….. Skoro všechny tyto bytosti a mnohé další mám ve svém reálném světě, s některýma si občas jen píšu, s některýma si dám semtam panáka, nebo boulení, některé už mám bohužel jen ve svém vzpomínání, každý z nich něčím výjimečný, skvělý a důležitý, jen si nejsem jista, zda  za celou dobu Damokles" nebo prostě  za celou dobu.¨

Každopádně všechny je znám z 2letého pobytu ve virtuální hře Damokles, ovšem už bezmála 3 roky bloguji:o))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *