Toš, co říkáte? pojďme si popřát:o)

I když je ještě brzy, ale mnozí z Vás dnes vstanou z židlí v práci a usednou na ně zase až 28. prosince, nebo dokonce až 2. ledna, jiní už nebudou mít do 24. čas, někteří se přesunou z Austrálie na Nový Zéland, z USA do Kanady, z Číny do Japonska, z Prahy do Ostravy a nebo naopak:o) 

Sněhu nám na ty Vánoce v nížinách a rovinách moc nenapadlo a pocit bíla vytváří jen zmrzlá jinovatka.

Nosí Slunce čepici?" napadlo mne dneska ráno. Myslím, že nosí a proto je od podzimu až dojara tak málo vidět ty paprsky, to světlo, ale nebojte, už to bude trvat jen 3 měsíce, zase ji sundá a uloží na své místo do sluneční skříně, aby ji příští podzim zase našlo, a nám se znovu ukáže v celé své kráse:o).

Krásné Vánoce 2007 přeju Vám všem, milovaným, rádovaným, kamarádům, přátelům, známým, neznámým, všem kterým jsem letos něčím cíleně nebo mimoděk udělala radost, všem které jsem letos ráda nebo nerada namíchla, všem v prostoru schengenském, ale i Vám v Anglii, Irsku, Norsku, Švýcarsku, Kypru, Americe, Kanadě, Austrálii, Novém Zélandě, Africe i Ásii. Vám všem, kteří jste se letos stavili, abyste se zasmáli, zamračili, nebo jen chvíli četli česky:o).

Krásné Vánoce plné sněhu a silného ledu, nebo aspoň bílé zmrzlé jinovatky, plné slunce, horkého písku a teplé vody, a splnění všech přání, nejlépe těch, které se pod stromečky a palmy dát nedají.

Jeho a Vaše Mo. :o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *