Kdo jsou a komu tím prospívají?!:o)

aneb "ještě větší blbec než jsme doufali!" 

V posledních týdnech jsem narazila na  několika různých blozích, někdy i blogách, na zvláštní druh diskutérů, tyhle typy vytočí kdokoliv a čímkoliv a čím jsou vytočenější, tím diskutují plameněji, mnohdy si ani nevšimnou, že už diskutují sami sebou, nakonec proč ne, je to milé a praktické, když si člověk vystačí sám sesebou a já těmto typům říkám samoser. 

Samoser většinou zaútočí proti jedné konkrétní osobě, někdy důvodně, někdy skutečně důvodně, někdy jen tak, nicméně jeho nasranost, případně potřeba vysvětlovat, se většinou přenese i proti ostatním diskutujícím, jejichž nevhodné komentování svého nevhodného komentování považuje za nevhodné a vůbec ne ke komentování!

Samoser má většinou dobrou náladu" a proto každá jeho věta končí megasmajlíkem, v případě, že je jeho hněv namířen přímo proti majiteli" blogu, pak gigasmajlíkem.

Majitelé blogů na samosery reagují trojím způsobem

  1. dělají, že je nevidí
  2. dělají, že je vidí a nechápou
  3. dělají, že je vidí a nechápou, protože něco tak blbého oni nejsou sto ani tisíc pochopit, protože něco tak blbého se pochopit nedá ani přesto, že oni se o to velmi usilovně snaží.
  1. skupinu celkem chápu, protože při srážce s blbcem se dá většinou dělat jediné, předstírat, že ho nevidím.
  2. do téhle skupiny patří většinou inteligentní milí prudiči schopní dát případně účinnou lekci, ovšem rovněž schopni neremcat v případě, že si tu a tam sami nahrají na smeč.
  3. tato skupina sestává většinou ze samoserů, kteří na cizích hřištích dělají většinou totéž, tedy naprosto zbytečně prudí a pokud se jiný samoser ocitne na jejich hřišti, dají mu samozřejmě sežrat tu zpruzenost dvakrát, tedy tu jeho i tu svou:o).

Někteří lidé prostě sežrali všechnu moudrost světa a nevynechají jedinou příležitost aby Vám to mohli dát sežrat:o), no a tak, přesto, že skoro každý názor náhodného kolemjdoucího pro ně nemá žádnou hodnotu, příležitost ukázat, že  jsem ještě větší blb než ten komu dávám najevo, že je blb" je zřejmě příliš lákavá:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *