Jak jsem dnes málem přišla o Waldu

a to prakticky zadarmo, všechny poplatky zaplatila druhá strana!

Někteří a nejen modří vědí, že před Waldou jsem měla Zuzanku, některé jsem v ní i svezla:o), ale Zuzanka měla silné nedostatky, neměla popelník a moc papala a když říkám moc, bylo to prostě moc, Zuzanka papala zruba o 5 litrů víc než měla v popisu a to bylo dost a tak jsme ji zhruba po 3 měsících užívání vrátili (potěšenému) prodejci, který slíbil, že to nějak vyřeší, tedy ne to papání, ale ukončení nebo převedení leasingu.

Přestože Zuzanka odjela už v říjnu 2006, dodnes TO vyřešeno není a tak jsem dostávala měsíc co měsíc leasingové upomínky, které jsem přeposílala prodejci, když jsem si je měsíc co měsíc nasraně vystála ve frontě na poště.

Až dnes, dnes se to málem povedlo a my se všichni sešli v ČSOB leasing a já měla chvíli naději, že předmět leasingu, tedy Zuzanka, bude konečně převedena na novou rybu.

Příjemná zástupkyně leasingové společnosti od nás vybrala občanské průkazy a pravila, že si je zajde ofotit a my si zatím máme přečíst smlouvu o převodu předmětu leasingu a tak jsme četli abychom se už na str. 2 dočetli, že nepřevádím Zuzanku Grand Vitara, ale BMWaldu X3, což nás dost překvapilo, všechny, ovšem když jsme s tímto drobným detailem seznámili  příjemnou lesingovou slečnu, okamžitě se proměnila v leasingovou slečnu nepříjemnou. navíc se z nás pokusila udělat debily, kteří jí ztěžují práci. Až pod tlakem argumentů, které nemohla zpochybnit, vyrvali jsme ji totiž z rukou celou složku v které měla založen TP Zuzanky a námi podepsanou žádost na převod Zuzanky, a nic od Waldy, se omluvila……. " No jooo paní tu má dva leasingy a tak si program najel na tu první vpořadí!" ( Zuzanku jsem lízla v červnu 2006, Waldu pak v lednu 2007, program bere patrně jako první to, co je poslední:o).

"Vůbec nic si z toho nedělejte, to je vpohodě, přece se nic nestalo" pravil zástupce prodejce " vždyť jsme všichni ztratili jen 4 hodinky času a tady paní ujela jen 100 kilometrů, takže vpodstatě prakticky o nic nejde, až příjdeme příště, třeba budete mít neštovice, ale jednou se to rozhodně povede!"

A tak jsme zase s Waldou šli, jeli, odešli, odjeli:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *