Pořád ještě štěstí v lásce!

Marně vzpomínám jestli jsem někdy něco vyhrála, myslím, že ne, protože když si já koupím třeba los za 20 na který vyhraje každý kdo ho koupí 10, já ho ztratím.

Dneska cestou ke Kokořínu na prasátko jsme se zastavili v Mělníku v Mountfieldu, protože jsem se chtěla podívat na živo na bazénové fólie a trochu si je omakat, protože na papíře sice vypadají krásně, ale papír je jen papír a ne ta gumová fólie. Filip si pak koupil kartáč do bazénu který nepotřebujeme, protože náš starý bazén už se dá čistit jedině bruskou  a pak mě Filip nutil, abych točila tím kolem co s ním furt točí ten plešatý blázen!

Já nechtěla, říkala jsem, že mám štěstí v lásce a že se mi v životě nemůže podařit vytočit nic většího než je ta nejmenší procentní částka co se na tom blbinci nachází, tedy 12%, a kdyby JO, budu pěkně naštvaná, protože by to muselo znamenat jediné,  totiž, že mě opustilo štěstí v lásce a já se můžu začít věnovat naplno hazardu! A to by byl hnus!

"Nebojte" pravila paní Moutfieldová " vytočíte určitě víc, 12 to by byla blbá náhoda!"

a já tiše zavrčela a zatočila, a plně se uspokojila, kolo se totiž zastavilo na 12ti% políčku a tak jsme získali na kartáč slevu celých 36,-Kč:o).

Teď nezbývá než doufat, že nevyhraju toho černého Golfa, to by mě opravdu ale opravdu namíchlo!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *