No jo no, je to o záchodové míse!

aneb rubrika pro ženy a muže s obsesí:o)

Ano já vím, svět je dnes plný naprosto děsných událostí, Kosovo vyhlásilo samostatnost a zatímco se místní obyvatelstvo raduje a oslavuje, Srbové si ze zoufalství nad ztrátou Kosova pole rozbíjejí Bělehrad.

V Roudnici nám hoří Strojírny (?) a oheň se nedaří dostat pod kontrolu:o(

Poslance Snítilého už možná vylyoučili ze strany……

a já tu o záchodové míse, ale prostě je to důležité a musím Vám to říct!

Určitě znáte tu reklamu jak příjde toaletní mísa do sámošky a koupí si ty samočistící pytlíky  WC NET Energy, aby se jako mohla sama vyčistit! Tak tyhle pytlíky mě nepřesvědčily a tak jsem bojovala dál se všema WC mísama a že jich teda mám!

Zejména tady u Labe je to přetěžký boj, blbý tvar a tvrdá voda, Sava, Ocet, různé visací přívěsky, kartáčky na zuby ( samozřejmě jen ty, co tu někdo zapomněl!) a výsledný efekt stále žalostný, tedy donedávna!

Krátce po Vánocích jsem zakoupila v drogošce s nesympatickým názvem Schlecker, nebo Slecker? no nevím, unikátní WC přívěsek s aktivními enzymy, příbuzného těch samočistících pytlíků WC NET Energy, zavěsila jsem a myslela si, že efekt bude podobný jako u desítek různých podobných závěsných zařízení, tedy  témeř žádný. Ovšem, pozor, mýlila jsem se! ty enzymy jsou asi fakt nějaké aktivní, protože přes to, že jsem za celý měsíc a půl do WC mísy nic jiného nenalila, nenasypala, ani nevnořila, je absolutně čistá! možná brzy zmizí celá:o)).

Přívěsek stojí 69,-Kč ( náhradní náplně jsem zatím nesehnala).

No tak uznejte, musela jsem se podělit!:o)

btw Lorrain co ten Mop H2O?

Příspěvek byl publikován v rubrice Testujeme jak to funguje a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *