Kosovo a co s tím?

S ním? Ano, asi sním !

O vyhlášení samostatnosti Kosova si myslíme asi každý to své. Já, Vy, nakonec proč ne, je to naše právo mít svůj názor, nakonec různé názory mají i různí odborníci, tím myslím zejména historiky, ne politiky:o), politici, ano, to je ono, máme úterý, od Kosovského vyhlášení uplynuly už téměř 3 dny a naše oficiální politická scéna neví!

Prezidentovi se to vůbec, ale vůbec nelíbí.

Socani jsou proti.

Premiér neříká preventivně vůbec nic.

Ministr bez tašky říká, že by radši vyčkal.

Ministra zahraničních věcí to sice probudilo, ale říká, že vyčkáme co udělají ostatní a pak taky ještě, že počkáme, jak se bude Kosovská Vláda chovat.

Mno, typická česká připozaposraná klasika. Celé to vypadá, jakoby někdo v pátek vpodvečer někde na na nějakém Kosovském náměstí zahulákal " Víte co? My se v neděli odtrhnem!"

Celé to vypadá, jako by se na území Kosova neodehrávala přes 10 let válka, jakoby tam neexistoval téměř 10 let protektorát, jako bychom na území Kosova neměli 500 vojáků v rámci jednotek K-For, jako by se na tomhle území nenacházelo přes 38 tisíc vojáků spojenců, jakoby se Kosovský prezident, Vláda a Parlament nepřipravovali na akt vyhlášení samostatnosti nejméně celý prosinec loňského roku.

"Nevím, počkáme, jsme přece diplomati" a vždycky v minulosti jsme byli, proto to taky vždycky vypadalo tak, jak to tu vypadalo!

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *