Chcete se mě zbavit?

Co všechno mi vadí? 

Tak například @Teovi vadí v zásadě jen psí hovna, šťastný člověk:o)! Bez ohledu na ten článek, přemýšlím už zhruba 3 dny nad tím co vlastně všechno vadí mně, nu, není toho málo, ale ty úvahy se mi tentokrát usadily v mysli zejména kvůli všem možným ignorantům, a teď nemyslím třeba majitele psů, kteří po nich nesbírají exkrementy, ani majitele řvoucích dětí, ani řvoucí majitele.

Píšu smsku  Dobrý den, dnes je to potřetí, co jste zrušil domluvené jednání ¼ hodiny předem, navrhujete nějaký nový termín?", 3 dny žádná odpověď.

Píšu email  Dobrý den pane E., jak se tak dívám na bankovní výpisy, zjišťuji, že jste nezaplatil platby za služby ani v prosinci, ani v lednu. Dnes je 16.2. a nevidím ani platbu za únor!" , dodnes (20.2.) žádná odpověď.

14.2. jsem napsala 4 emaily firmám od výtahů  Dobrý den……………", dodnes ani jedna odpověď.

Včera píšu smsku kolegyni  Jani, ten chlap cos mi ho poslala je teda hodně divnej a nedivím se, že má  problém, už 3x nepřišel, nic nezaplatil, ale mne to stálo už zhruba 1500,-!" , žádná odpověď.

Včera píšu smsku  Dobrý den, mluvily jsme spolu 3.2. a upozorňovala jsem Vás, že nájemné je podle smlouvy nutné platit do 10. dne v měsíci, dnes je 20., nezaplatili jste nic!" , dodnes žádná odpověď.

Psí hovna jsou problém, ale v každé Vltavské bundě mám roličku svačinových pytlíků a když vidím, že někdo svůj svačinový pytlík nemá protože si myslím, že žádný nepotřebuje, vždycky mu ho poskytnu.

Řvoucí děti jsou problém, ale ten jsem se naučila řešit pro změnu tak, že nechávám Gremliny dělat na veřejných místech stejné věci jako rodiče, kteří neberou ohledy na lidi co děti nemají, jistě, není to řešení, ale mám stejný klid jako ostatní arogantní rodiče, ale,

co s těmi ignoranty, blízkými, vzdálenými i cizími, to teda opravdu netuším:o(.

Ale k tomu nadpisu, "Chcete se mě zbavit? Je to snadné, prostě mě ignorujte!"

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *