Všichni máme své hranice!

všichni je máme nastavené jinak, ty moje myslím nejsou zrovna nízko, ale občas, občas mám pocit, že se opravdu, ale opravdu naseru!

Ne, že bych byla nějaký speciální dobrák, nicméně snažím se toho po lidech moc nechtít, z čehož tedy vyplývá, že mé požadavky jsou minimální, snažím se neomezovat a nevymáhat , zejména pokud něco považuju z hlediska minimalismů za samozřejmé.
V sobotu letíme na dovolenou a Gremlin Adam semnou takto během 1 roku letí potřetí k moři. Letenky, pobyt, strava, za dvě osoby vždycky nejméně 25 tisíc.
Vzhledem k tomu, že Adéla  se počátkem ledna s Gremliny napůl nahá-napůl oblečená, napůl odstěhovala-napůl neodstěhovala, vyslala jsem před měsícem signál kterých 6 svršků potřebuju aby měl sebou a dále signál "vyzkoušet sandály", vloni v březnu jsem totiž večer 12 hodin před odletem zjistila, že jsou mu malé.
Předvčerem jsem se dozvěděla, že "se neví" jak to s botama vypadá, protože Gremliní nohy jsou tam a boty prý tu a přesto, že Gremliní nohy byly v posledním měsíci nejméně 6x na stejném místě jako boty, nikdo je nevyzkoušel……….., ovšem Gremliní noha bude k dispozici u Gremliní boty až v pátek večer, 12 hodin před odletem! Tak to jsem probublala poprvé, abych dneska vybublala totálně, smskou mi byla totiž  Adélinou maminkou doručena prosba, abych Gremlinům "pohledala klouboučky", což je úkol stejně nesnadný jako najít například balíček Be-Be sušenek v železářství!
Objednala jsem letenky, vyplnila a odeslala smlouvu, zašla jsem vyzvednout letenky, zaplatila jsem roční údržbový poplatek v hotelu, sjednala jsem cestovní pojištění, pronajala na dobu pobytu auto a vydělala na tu dovolenou.
No a příště? Příště si to vyměním, v rámci jakýchkoliv "hranic" se mi zdá mnohem jednodušší sbalit dvoje kraťasy, 3 trička, 3 spoďáry, 3 ponožky, 1 klobouček a 1 sandály!
Ježyš, fakt sem nasraná !
 
Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *