Nemám smysl pro humor

navíc, asi, nepoznám ten černý!Včera byl 1. duben, Aprííííl!", no a k 1. dubnu, tedy aprílu patří odjakživa nějaká ta legrace. Vlastně už si ani nevzpomínám na ty aprílové žertíky, ani už možná nevím jak  mají vypadat, ale bývalo to snad něco ve smyslu  Jéé, máš sukni od zelené barvy!", nebo   Proč máš vzadu červené vlasy?", no a pak ty ze škály černého humoru, například  Jeje, píše nám finančák, že máme doplatit 46 tisíc na daních!", nebo Zapomněla jsem doplatit silniční daň!", což není Aprííííl", fakt jsem na to zapomněla! A špatných zpráv ze všech možných stran nebylo v posledních měsících zrovna málo.

Včera takhle vpodvečer sedíme u stolu a něco jíme, přišla mi smska, Něco píplo!" říká Filip, to říká vždycky, když mi příjde smska:o) a já si nasadila brejle, abych si ji přečetla. Asi jsem při tom čtení výrazně změnila barvu, protože vyjekl  Proboha co se stalo?!"

No to nevím…", blekotám  asi nějaký omyl." A odepisuji  Cože? Co se stalo??".

Zase to píplo a ta další není o nic lepší, teď už jsem barvu změnila na 100% a tlak mi z obvyklých 90/70 stoupl nejmíň na 200/180, v tom to znovu píplo a ve zprávě tentokrát stoíjí, že je 1. dubna, tedy Aprííííl!!"

No tak nevím, ale jsou věci, které bych nikdy nenapsala, prostě asi nemám smysl pro humor, natož pak pro ten takzvaně černý.

Je 2. apríla, skoro půlnoc, tlak mi trochu klesl, ale ne moc, a pořád to moc nechápu, jsou věci, které bych nikdy nenapsala, a už vůbec ne žertem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *