Bazén IV.

a do V. to do konce roku sfouknem :o), možná do konce léta, příštího!Jak jsem už zmínila v předchozích dílech, po 11ti letech používání bazénové vany vyrobené z jakéhosi plastu, jsme se pod nátlakem barevných obrázků rozhodli pro inovaci nejen pokud jde o bazén samotný a tentokát jsme zvolili nádobu fóliovou. Zda to byla volba dobrá z hlediska užívání ukáže čas (záhyby to nemá žádné), že to byla volba stupidní pokud jde o samotnou stavbu ukázal už poločas.

K vysápnutí původní vany" došlo už někdy v březnu a pokud bychom zvolili vanu" novou, bylo možné použít po zvětšení původní díru pro zapuštění, pak by zbývalo osazení technologií a mohli jsme napouštět. Cena výsledného produktu by pak byla přehlednější, jen zaházet bychom to totiž uměli taky, zahrada by nebyla tak příšerně rozježděná a plná betonu.

/files/abazen.jpg

/files/bbazen.jpg

/files/cbazen.jpg

V poločase tedy dávám ( skoro) za pravdu Teovi jedině vanu", je s tím míň práce a určitě to výjde levněji. To skoro" znamená, že by byl nějak modrý, což tento není a barva vody v něm je stejná jako barva moře na kamínkové pláži na Korfu.

/files/dbazen.jpg

A protiproud už frčí:o), teplota vody zatím nic moc a tak si to dneska vyzkoušelo jen Zlato.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *