Čtenář Harryho Pottera se hned pozná!

Rozhodně poznám co čtete:o) 

No víte, já spím v ponožkách, tady u Labe spím rozhodně v ponožkách každou noc i v létě, dům je starý, seskládaný z kamene a vepřovic a v létě drží dobře chlad, v zimě zas poměrně slušně teplo, ale tak jako tak, je to prostě na ponožky.

Vnoci pak provádím ponožkový rituál, levou nohou si napůl sundám půl pravé ponožky, jakože pro jistotu ,kdyby mi bylo náhodou teplo a radši jen půl, to kdyby mi bylo náhodou zima. Pak usnu a jasně, o tu druhou půlku příjdu jak se vrtím. No zkrátka a dobře, ráno co ráno se probudím jen s jednou ponožkou.

Věc se má taky tak, že mi v posledních dnech zase není moc dobře a když mi není dobře, to já mám kolikrát ponožky celý den.

Zrovna včera, lidí furt plný barák nebo aspoň zahrada, většinou jsou teda zvyklí na moje ponožky, taky na moje nejoblíbenější zelené tričko co má jeden rukám červený a druhý černý, ale pohromadě už drží jen silou mé vůle. Takže včera, jak mi tak nebylo dobře, vevnitř jsem se přioblíkala, ven přisvlíkala, ponožku jsem měla na sobě celý den jen jednu, aby mi vevnitř nebyla zima, venku teplo.

Jdu takhle ve svém apartním oblečku zahradou, bavlněné pyžamové kalhoty oranžové barvy se saténovou mašlí v pase, zelené tričko co má jeden rukáv červený a druhý černý a drží na mně jen silou mé vůle, na levé noze bílá mišánková ponožka s modrými puntíky ( ladí k té saténové mašli), pravá noha naboso……, ztichli a dívali se na mne jako na blázna.

 No co koukáte?? Pán dal Dobbymu ponožku!"

Někteří se rozesmáli, někteří ne :o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *