Obsahy kabelek

Netuším co mívají pánové v aktovkách či v jiných taškách, ale vzhledem k tomu, že jsem ještě nikdy neviděla žádného muže ve své tašce něco zuřivě hledat, předpokládám, že v nich mají řád.

aTeo tvrdí, že v kabelce jeho manželky přebývá šotek, který ve svém příbytku vytváří chaos a nepořádek, já tvrdím, že v dámských kabelkách žádní šotci nežijí a ten chaos si tam vytváříme samy. Čím větší kabela, tím větší bordel. Třeba já dovedu udržet pořádek maximálně v prostoru 15x15x5, do takového prostoru se vejde maximálně peněženka, krabička cigaret, telefon, 2-3 kousky papírových kapesníků a lesk na rty. 5 věcí není schopno vytvořit chaos a i když se stane, že se někde náhodou vysypou, nevypadá to až tak děsivě.

Taška kterou používám v současné době má rozměry cca 30x35x15 a to je katastrofa, protože se do ní vejde v případě potřeby i motyka. Obsah který jsem vyfotila není úplně běžný, spoustu věcí jsem v mnulém týdnu přendala do jiné – cestovní tašky.

/files/taska.jpg

Při bližším ohledání je vidno, že sebou tahám kromě nějakého kamení taky medvídka, a zahradnický drát (věc kterou pochopitelně běžně potřebuju:o)).

/files/bordel.jpg

Oproti běžnému obsahu chybí fotoaparát, kterým jsem fotila a dvoje sluneční brýle, které jsem včera zapomněla v autě, někdy svetr a náhradní tričko a dvoje klíče,5 nefunkčních zapalovačů (nová flash, kterou záhy vyhodím, protože budu myslet, že je to nefunkční zapalovač), to vše v jedné kapse, v té druhé se nachází šanon s pracovními dokumenty. Své tašce říkám odjakživa " moje domácnost". Samozřejmě, že pokud v útrobách tašky hledám nějakou menší věc, je nezbytné obsah vysypat, kamkoliv, třeba na pult v bance nebo v obchodě, to když se otáží, zda mám jejich slevovou kartu:o).

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *