STROM :o)

Zatímco z loňské tématické dovolené jsem si přivezla toho krásného ptáka z kamene a kovu, letos to je STROM.

Z každé dovolené si vždycky něco vozím, třeba kámen, kus dřeva nebo nějaké větve, kachličku, cokoliv, co mi pak kromě vzpomínek nebo fotek, připomene ten čas, prostě něco hmatatelnějšího, ale hrnky s názvy měst či zemí, nebo podobně popsaná trička, to ne, to mě nebere. 

Letos jsem dostala 11.98 fuflíku a prej ať si koupím boty:o)), tak jsem si koupila ten strom, stál jen 11.90 fuflíku a tak jsem ještě 08 ušetřila, to je dost, třeba žvejkačka stojí padesátník. Strom je roubovaný a zhruba 120cm vysoký, moc už asi neporoste.

/files/strom08.jpg

(Tak se ukažte botanici! poznáte co to je?:o))

Zaostřit? No nevím, snad to bude lepší

/files/strom2.jpg

Na jízlivé poznámky typu " Stejně Ti to uschne!" nedbám, spíš vyznávám pravidlo "Čím blbější sedlák, tím větší brambory!", no nakonec podívejte:

Toto je moje Solandra Maxima, měří skoro 3 metry a vypěstovala jsem ji z klacíku dlouhého 15 centimetrů, který jsem ulomila z keře na Grand Canarii, neuschla mi už 8 let a kvete čím dál tím víc, letos jsem už "sklidila" cca 10  20ti centimetrových květů.

/files/solandramaxima.jpg

Nebo tady Růženka, tu jsem koupila v OBI jako vyloženého chcípáčka, taky už jí ke 3 metrům schází málo

/files/ruzenka.jpg

a vůbec, letos mám samé velké brambory:o))

/files/kveteto.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice Chlubírna a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *