Některá zjištění mě lekají !

aneb setkání po letech s Martou B. Akční týden úspěšně pokračuje!

Vlastně ji ani nijak obzvlášť dobře neznám Martu B., jen trochu z práce, ale nemyslím, že bychom spolu někdy hovořily.

Zatímco já sídlila na pracovišti A, Marta B. pracovala na pobočném pracovištu a její manžel na jiném pobočném pracovišti , vlastně ani s ním jsem snad nikdy nehovořila, nebo možná jednou, dvakrát s každým z nich v průběhu let 85-90, jestli jsme se za ty roky viděly 6x, tak je to moc. Vím pouze z doslechu, že se pak s Martou její manžel rozvedl a oženil se s nějakou jinou marií, nepřišlo mi to moc divné, protože Marta B. byla sice velmi krásná žena, ale jak byla krásná, tak byla taky protivná a nafoukaná, ale moje věc nebyla ani proč si ji vzal, natož proč se s ní rozvedl.

Je to možná 5 let, co jsem sháněla nějaké vědomosti ohledně zástavních práv v souvislosti s Katastrofickými úřady a kdosi známý mi poradil, abych zavolala Martě B., že soudí na některém ze zdejších soudů a takovýma věcma se zabývá. Inu, našla jsem si to a zavolala. Poté co zvedla telefon jsem se představila a pronesla svou prosbu.

"Odkud mě znáte??" vyštěkla na mě a já vyblekotala, že přece z práce se známe a že taky někdo z té práce mi poradil, abych jí zavolala…..

" JO AHAAAA no tak to se poraďte s někým s té své partičky a mě si nedovolujte otravovat……………." zněla její odpověď a tak jsem poděkovala, zavěsila a pomyslela si, že je ještě milejší a příjemnější než bývala. Taky jsem si pomyslela, že je zvláštní, že lidé s takovým chováním zastávají místa která zastávají a že by asi muselo být příjemné, kdybych se před ní někdy ocitla v jejím úřadě a zjistilo se, kde jsem pracovala!:o))

Dnes po poledni, cestou mezi plicním a kosmetikou, si prohlížím u Markse rubáše a v tom co vidím, pěkně oblečená, pěkná ženská, řítí se kamsi mým směrem, proboha Marta B.! Vzpomněla jsem si na náš telefonický rozhovor, neusmála jsem se, nepozdravila jsem, vrátila jsem svůj pohled k rubášům , prostě jsem dělala, že ji neznám:o)) , ale stačila jsem si všimnout, že o mně škrtla pohledledem (slovo škrtla používám úmyslně, protože kdyby měla v oku dláto, měla bych vryp).

O pár minut pozdějim stojím u poklady a z boku vidím, jak se řítí kamsi mým směrem Marta B.. Dořítila se zhruba 10 cm od mého obličeje a hlasitě vykřikla "VY JSTE Z TOHO PRACOVNÍHO KOLEKTIVU AP 3!?"

" Ano " špitla jsem a hluboce jsem se zastyděla.

" HM!" odštěkla a oddusala.

" Uff, tak to máte kliku, čekala jsem, že Vám ji natáhne!" pravila paní co stála u pokladny přede mnou.

Ano, já taky čekala, že mi ji natáhne, ovšem na druhé straně mě velmi příjemně překvapilo, že si mě tak dobře zapamatovala, že mě poznala i po 17ti letech co jsme se neviděly:o)

 

 

P.S. Jirko taky Tě tak nesnáší, když jsi z toho pracovního kolektivu?:o)) Netušíš, co jsme jí udělali?

Příspěvek byl publikován v rubrice Tož su magor nebo nesu? a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *