Rozladěná

Máš pravdu Gombo, i když, ne depresivní, jen" rozladěná, dost rozladěnáz té soboty, z lidí které mám ráda, z té dočtené knížky, ze zbytečné smrti toho krásného malého kluka.

Sem rozladěná, když slyším, že Policie ČR se zabývá Greenpeace v Brdských lesích a desítkama různých jiných píčovin, zatímco se tu vesele a vklídku prohání zahraniční pedofilové (jako bychom neměli dost vlastních),hledaný po celé Evropě, kteří naši Policii matou udáváním nesprávných rodných čísel. Taková kravina, kdekoliv se chci ubytovat musím vytasit občanku nebo pas.

Jsem rozladěna, že do nás perou na všech programech nesmyslné reklamy na vložky, prostaty, vyhraná piva, lepidla na zuby a medikamenty tu na moc řídkou, ondy na moc tuhou stolici, namísto toho, aby v průběhu pár minut prolítly obrazovkou ksichty všech nebezpečných hledaných zločinců.

Rozladěná, že na všech serverech je plno místa pro to, abychom se dozvěděli kdo s kým šuká a nebo to v dohledné době hodlá udělat, namísto toho, aby ta byly vyvěšené ty zločinecké ksichty.

Rozladěná 50x denně, pokaždé když v televizi ukážou to místo v trávě prosáklé hnilobou, z toho krásného dítěte, poseté mouchama, rozladěná když si pokaždé při tom pohledu vzpomenu na jeho mámu jestli se zrovna dívá, namísto toho, aby nám alespoň 50x denně ukázali fotky pohřešovaných dětí.

Rozladěná z nezájmu a lhostejnosti, ze stavění si báboviček na vlastním pískovišti,

Prostě tak trochu dost rozladěná.

Možná jsem dost nasraná.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *