Přetěžká řetězovka :o)

Netuším, jak si Laco vzpomněl na mne, tedy v souvislosti s videii, nu ale stalo se a tak se nedá nic dělat! Pravda, líbí se mi jak úkol pojednal GTI, protože jsem si vzpomněla na spoustu filmů, které jsem dávno viděla a už na ně zapomněla, ale zase jsem si nebyla jista, jestli bych řádně splnila zadaný úkol, kdybych popisovala jak sjíždím staré nátěry ze skříní:o)

Sem tam mi nějaké žertovné video pošle Marcony (Marcony neměl bys ještě to ženské parkování? někde jsem to zašila a bohužel nenašla), sem tam i někdo jiný, na některá se i podívám, některá dokoukám celá. Dokonalý je třeba ten " přijímací pohovor ", který můžete vidět v Lacově výběru:o).

Nakonec jsem vyštrachala tato tři : 

"http://www.youtube.com/watch?v=cuN-Vprwbpw&feature=related"
 

"http://www.youtube.com/watch?v=UaHTCh5cbKQ"
 

"http://www.youtube.com/watch?v=vNFcB-0QTho&feature=related"

Při poslechu toho posledního si vždycky vzpomenu na své telefonáty s O2 "Takhle mě tento týden ještě nikdo nenasral!" :o)))

Tak a koho bych teď ztrestala já?! :o)) Tak zkusím ty, co mi občas taky něco pošlou, Lorrain , catanu a Mikeho 82, ten mi sice nic neposílá, ale určitě by mohl svou troškou do mlýna osvěžit:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *