Kolik to tedy vlastně stojí??

aneb, tahle trojčlenka je na mne nějak moc:o)

Svého času jsem pojala nápad nechat obložit přízemí domu nějakými obklady a pak jsem skoro rok chodila a zkoumala ceny a materiály, až jsem minulý týden našla obklad o rozměrech 30×60 za celkem přijatelných 475,-Kč za metr2., včetně 19% DPH, nu a tak jsem vymyslela, že kdyby ten materiál koupila firma která je plátcem a pak to taky obložila, následně pak naúčtovala dohromady s 9ti% vyšlo by to levněji. A tak jsem se začala pídit po firmě a vznesla několik emailových dotazů s tímto zadáním¨:

"Kolik by stálo  celkem obložení m2 ( při celkové obkládané ploše 50-60m2) při použití materiálu X v ceně 475,-Kč za m2) ?"

Následující den mi přišla tato odpověď " cena za 1m2 objektové keramiky (30×60  Z – barva šedá) by byla 950,-Kč. V ceně je zahrnuta práce ( položení a zaspárování )+ materiál."

I odpověděla jsem tomu dobrému muži, že nemám zájem o materiál Z, ale X, jak jsem psala v emailu, jehož cena činí 475,-Kč za m2, včetně DPH a " Kolik by v případě použití materiálu X byla tedy cena včetně materiálu za m2?"

Dnes mi přišla odpověď a v ní se píše : "Omlouvám se měl jsem Vám rozepsát cenu za materiál a práci. Cena 950,-Kč za metr2 je při použití materiálu Z, který stojí 499,-. Cena za položení při použití materiálu X by byla  950,-Kč."

(Omluva se přijímá, ale už mi to konečně na tu cena za materiál a práci rozepište!:o))  )

Pokud chápu správně, cena je pořád stejná bez ohledu na to, kolik stojí materiál, takže pánovi dnes napíšu, že akceptuji cenu 950,-Kč za m2 , ale volím materiál Y v ceně 2.500,-Kč za m2 :o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Tož su magor nebo nesu? a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *