I pouhých 10 centimetrů Vás může dostat na Novu!

A přesně tolik nám chybělo, aby se v dnešních večerních zprávách objevila reportáž:"Nelítostný souboj dvou elitních blogerek české blogsféry a nebo jen nešťastná náhoda?"

V rozlehlé Labské usedlosti blogerky Modony došlo málem včera vpodvečer k tragiceké události, při které mohla přijít o život její významná konkurentka Bára u baru a možná nejen ona!

Po večeři, při probíhající bouřce a vypnutém telefonním káblíku, krátce před 19tou hodinou, usedá dodatečně k jídlu pouze Alex, naproti sedící blogérka Modona popíjí kávu, blogérka Bára s miminem Štěpánkem usedá na pohovku pod oknem, ostatní osazenstvo je volně rozptýlené po světnici, kuchyni a přilehlých, či vzdálenějších prostorách.

Krátce po 19té hodině vypadává proud poprvé. Modona zapaluje na stole svíčky, což se zdá Alex velmi romantické a táže se, zda může dojíst všechno to zelí z mísy.

Světlo se po pár minutách rozsvěcí, svíčky zůstávají zapálené, Modona už to zná…. Světlo svítí možná 2-3 minuty, poté zaburácí hrom a místností, 10 centimetrů vlevo od hlavy blogerky Báry, prolétá namodralé světlo katapultující ze zdi krabičku telefonního připojení. Světelný proud konči v protější zásuvce, kterou vypaluje, krabička zůstává roztříštěná na kusy na zemi.

/files/smrtonosnazb1.jpg

Co to bilo? Tossss udělala tyyyy,nebo se zlobí pan Elekčina?" prolamuje absolutní ticho Gremlin Adámek….

Blogerka Modona telefonuje se zákaznickou linkou O2

Dobrý večer, jak Vám mohu pomoci?"

Modona se snaží vysvětlit, že blesk zarazil zařízení O2 instalované na zdi domu zvenku do zdi, a krabici pro připojení vně domu, katapultoval ze zdi, z které nyní trčí pouze ohořelé dráty

 A jakou poruchu tedy hlásíte? Pokud Vám nefunguje internet nebo TV, měla byste se obrátit přímo na linku zákaznické podpory, nebo myslíte, že se jedná spíš o poruchu?" táže se operátor.

Modoně se vybavuje rozhovor Nespokojeného zákazníky automobily Peugeot …..

Nevím, jestli Vám rozumím úplně správně……, protože já tady jen zvedám telefony……, funguje Vám pevná linka?"

Krátce po půlnoci začíná blogerká Bára opět slyšet na levé ucho.

Více na TN.cz !

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *