Absolutní paměť!

tak to má Filip!

Mít absolutní paměť znamená třeba to, že přesně víte co jste kdy řekli a co kdo řekl Vám.

Taky to znamená, že přesně víte nejen co kde máte Vy, ale co kde mají i ostatní. Taky co si kam položili a kdy. Lidé s absolutní pamětí Vám dokáží úplně přesně popsat situaci v které Vám dali do ruky třeba nějaký dokumen/věc t a co jste s ním Vy následně udělali.

Od čtvrtka hledá Filip nějaké papíry, vlastně nehledá, protože si pamatuje ten den, kdy si je prohlížel a pak mi je vrátil, tak přesně jako by to bylo včera, určitě včera, protože si pamatuje i tu hromádku na kterou jsem si to položila. A tak jsem dostala za úkol hledat, kdekoliv, u Labe, u Vltavy, ve své tašce, v nových krabicích na cokoliv, které jsem si nedávno pořídila.

Má to ovšem háček, já mám taky absolutní paměť, skoro, a tak si pamatuju, že si ty papíry prohlížel a pak je položil na svou hromádku.

" Pamatuju si to úplně přesně (od dubna), jaks to pokládala na roh stolu a pak někam odnesla! Prohlídni si všechno ještě jednou a nestyď se to přiznat, když to najdeš Mucíku!" volá na mne před chvílí z patra.

"Nemám kde hledat a taky nemám proč! a nepřej si, aby šla nahoru a udělala Ti tam pořádek jako včera Čaky!" volám na něj do patra.

Chvíli je ticho, asi si představuje tu katastrofu:o), pak shora slyším

" Mááááám, našel jsem TOOOO!"

"No vida, hlavně, že dovedeš tak přesně zrekonstruovat všechno, co dělám já, že?!" volám nahoru, ale odpověď už žádná:o).naštěstí, protože předtím tu dole zaznělo, že mám jít na procházku do lesa:o), ovšem já byla v lese přece nedávno…..

Příspěvek byl publikován v rubrice Tož su magor nebo nesu? a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *