V hospodě U rozjetý žáby

je velmi nebezpečné klima!

Je to taková podivná knajpa,do které by normálně normální člověk nevlez a taky se jí pečlivě vyhýbám, protože když jsem tam jednoho horkého letního podvečera v roce 2005, neprozřetelně zalezla na 1 malé pivo, ztřískala jsem se tam jako prase, a to jsem měla jen 1 malé pivo a 10 velkých Bífítrů, určitě byl zkažený ! Od záchytné stanice mne tehdy zachránil můj přítel Petr, který poponesl domů nejen mne, ale i všechny pracovní dokumenty, které jsem měla sebou a taky kytku.

Dnes jsem si po vymalování zdi na modro, domluvila s Adamem a Martinou U Žáby malé pivo, a tak jsem tam po desáté za nimi šla.

Napřed jsem si dala 1 malé s Adamem, pak 1 s Martinou, pak dva panáky Tulamorky se Zorkou, protože její manžel Kurt by býval byl měl narozeniny, kdyby chudák neumřel už v 99, pak ještě jednu Tulamorku s přítelem Zorky Petrem, to asi proto, že Kurt umřel už v 99, a pak ještě jednu Tulamorku na to, že už jdu jako fakt domů, protože zítra ráno musím vstát a vymalovat další stěnu u Čaky na červeno. Zatím se zdá, že Irská whisky se nekazí v teple jako trapný Anglický Gin a tak jsem domů došla sama, ono mi nic jiného nezbylo, a navíc je mi tak dobře, že si jdu dát z vlastní lednice nějaký šláftrug:o)

Tak na zdraví a na polyandrii :o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *