Problém?

Dneska jsem měla Vltavský poletovací a tak jsem mezi jiným zaplula i do podezmních garáží Smíchovského Kafefůru.

Praha je prázninově vyprázdněná a přesto ucpaná, není divu, zasvítí zelená a trvá nejmíň minutu než se rozjede první auto.

Můj problém začal tím, že mi přestěhovali celé garáže! Vždycky tam vjedu, vysápnu lístek, zahnu hned doleva a tam pokaždé najdu několik volných míst z kterých si pochopitelně vyberu to nejblíž vstupu do areálu snů. Dnes ouha, půlka garáží je v rekonstrukci, zmizela označení řad a míst na sloupech a tak jsem zaparkovala kdesi a odkrokovávala to k druhému vstupu, abych Waldu ještě vůbec někdy našla.

Zdržela jsem se necelé 3 hodiny a tak po mně automat chtěl 0 korun a já krokovala k Waldovi.

Na výjezdu samozřejmě 4 řady aut, ale najela jsem si dobře a tak jsem byla skoro venku hnedle, pak jsem si alebohužel vzpomněla na laskavého Gombu a pustila Toyotu v modré metlalíze před sebe, že to byla chyba se ukázalo už po metru, auto mne předjelo a před výjezdovým kopcem zastavilo, čímž jsme zřejmě svými vozidly zablokovali/y i auta odhlašující se na závorách, takže nervní troubení za mnou se začalo ozývat téměř okamžitě, a to z důvodu zcela pochopitelného, všichni viděli těch 50, možná 100 metrů volné cesty kousek před sebou.

Vystoupila záhy, ta z modré metlalízy, mrňavá černovlasá s notně nasraným ksichtem, pevně rozhodnutá, že mi to teda nandá! Přikvačila a dokonce mi otevřela dveře, nehnula sem brvou.

"Ňákej problééééééééém?" vybafla.

Otočila jsem k ní své velké černé brýle " Prosím?"

" No esli máte ňákej probléééééééém?"

" Možná ano, ale zatím o něm nevím, proč se ptáte?"

" No, že troubíte jak magor!"

" Já jsem ale netroubila, to se patrně někomu za mnou zdálo, že byste ještě mohla těch 50 metrů popojet……"

" Nikam nepojedu, protože já ten kopeček nevyjedu! *" zabouchla mé dveře a kvačila k své metlalíze.

Otvírám okno " Aha, tak pak se zdá, že problém máte Vy a patrně byste měla lépe vážit, kde parkovat a kde raději ne."

A pak už jsme bez problémů všichni počkali na další, druhou zelenou.

* zřejmě chtěla říct, že by se následně v tom kopci nerozjela ani přes ruční brzdu,ovšem nahoře na tom kopci před světly je rovina:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *