Den plný událostí

Česká Vláda podporuje Gruzii a odsuzuje agresi Ruska. Milé a celkem rychlé:o). Zvláštně jednoznačné.

 

Polsko dnes podepsalo s USA smlouvu o umístění protiraketové základny, nakonec budou základny dvě, tu druhou dostanou Poláci jako bonus a vyberou si, kde ji chtějí postavit. Veřejné mínění obyvatel Polska v této záležitosti se od minuléhé týdne změnilo od poměru 62% proti,  na 63% pro. Možná proto, že ta Planeta je přece jen víc Zelená než Modrá?

Milionů máme dost, Arbitrážní řízení ve věci Diag Human se bude přezkoumávat.

V trestních řízení došlo v posledních letech k významným pozitivním změnám. Průměrná délka řízení se zkrátila z 62 na 58 dnů!

Premiér Topolánek nám o prázdninách výrazně zhubnul!  Na otázku novinářů, zda ho napadlo udělit medaile za statečnost 8mi Statečným z Rudého náměstí, odpovídá, že Napadlo." Nu, uvidíme, zda je stihne do zítřka někdo navrhnout a vyrazit:o)

McCain má na Obamu náskok přes 5%!  Žeby se potvrdila moje teorie, že se Amíci před volbama polekají sami sebe?

Prezident Klaus se každou chvíli setká v Mikulově se svým Rakouským protějškem Fischerem, za účelem diskutování a hodnocení Invaze vojsk Varšavské smlouvy v srpnu 1968. Doufám, že po tomto setkání nebude nutno uložit Václavu Klausovi domácí vězení.

Zdrojem ani jedné ze zpráv nejsou Novinky.cz:o) 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *