Domovnice

a už mi chybí snad jen natáčky a zástěra!

Upomínání nezaplacených plateb a vysvětlování, proč se TO vlastně má jako platit,  a že TO opravdu, ale opravdu tak zdrahlo, tak to je naprosto běžná činnost, která se dá řešit od stolu s telefonem u ucha, nebo prsty na klávesnici, nakonec takhle jsem se už naučila řešit i černé skládky a následně i rozúčtovávat platby bez dokladu za jejich odvoz. Každý kupodivu rozumí tomu, že za 500,- bez dokladu, je to mnohem levnější, než za 2.500 s ním.

Poslední rok mě naučil i "protékání vody" a odůvodňování, že protéká ZROVNA VÁM, PROČ A KDE!, no opravdu, žádný problém!

Včera za tmavé noci jsem se vydala hledat popelnici, naštěstí jsem nemusela daleko, byla hned u vedlejšího domu ve vedlejší ulici, moje krásná černá plastová dvěstěněvímco, natištěná ulice a číslo 10 zastříkáno oranžovým sprejem, a stejným sprejem na víku nastříkána hnusná č t y ř k a!

Tak takhle se to dělá vážení v 21. století, nejen, že Vám nacpou své-cizí odpadky, ale už se jim je nechce ani poponést 10 metrů a tak štípnou popelnici, popeláře přece zajímají hlavně ty štítky dokládající, že je zaplacená!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *