Tlustý vrací Topolánkovi úder!

dočetla jsem se v dnešním tisku.

Tak to zní nadějně! Zejména pokud se pánové přesunou z Poslanecké sněmovny a Kramářový vily, někam do ringu plného skutečného, opravdového a nefalšovaného bahna!

Těšym,  Tlustý po předchozí dardě vstává a ačkoliv je jeho hustá kštice plná bláta, zasazuje Topolánkovi pravý hák, ten padá, hubou do bahna, chvilinku poleží, ale vzápětí, ano vážení, už je možné vidět, že se nevzdává, jeho obličej pomalu vymlaskne z husté hmoty, jeho pravá ruka se natahuje a přes provazy ringu šmátrá po noze Ivana Langera….

V rohu vedlejšího ringu masíruje Kaťuša svaly Martinovi, připravujícímu se na zápas proti Miss Mokré tričko Kuchtové.

Opodál si prohlíží dresy opozice Kalousek s Čunkem.

Víte co, jděte už všichni do prdele s těmi údery a zásahy, sbalte si svoje fidlátka, prohlídněte si volné Trafiky a prostě jděte do prdele! U příštích voleb, ať už těch "malých", Senátních, nebo těch " Velkých",  nám ukažte nové, nezprofanované tváře, a nechte nás zase chvíli věřit, že to může fungovat slušně, poctivě, bez ran, podrazů a kradení, že tomu můžeme zase chvíli věřit! Aspoň další 4 roky, prosím!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *