Zmařené rande!

Osoby a obsazení :

Bára, Štěpánek, Adam, Aužinka, Martina a já

V sobotu jsem se vypravila od Labe k Vltavě za jediným účelem, sejít se s Bárou a při té příležitosti probrat chlapy, ženské, a tak. Ještě na Labském náměstí mi zazvonil telefon, Adam ( no nazdar:-) ) – "Mámo, kde jsi, jedeš do Prahy? My jdeme s Aurou na poštu ( kilometr), tak bys nás tam mohla vyzvednout!", opáčila jsem, že jsem teprv na náměstí, ale odpověděl mi, že to nevadí, protože "než tam dojdou…."

Potkala jsem je cca 500 metrů před poštou, stále cestou tam, a pak, že prý skočíme na oběd, a tak jsme skočili nejprve na tu poštu a pak na oběd.

Bára se Štěpánkem vjeli v nějakém nestřeženém okamžiku, který jsem s Aurou trávila na WC, a je fakt, že mne trochu zaskočilo, že po těch pár minutách už měli s Adamem první společné téma, zvláštní, nikdy se do té sobotní chvíle neviděli.

Jak se ukázalo později, nejprv v té restauraci, posléze u nás doma, měli jich dost, zoubky, čůrání, botičky, stravování, vývary, uzeniny, spinkání, modrá očíčka……., pak mi naštěstí příšla Martina-parťák v mlčení, a pak, necelou hodinu, před Bářiným plánovaným odchodem, všichni zmizeli, tedy krom Báry a Destruktora-Štěpánka. Nestačily jsme probrat prakticky nic.

" On je strašnej!" povídám jakože omluvně.

"Aniž bych se Tě chtěla jakkoli dotknout, on je celá Ty!" odvětila Bára

No a víc nevím, možná se ještě doma vzpamatovává:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *