I1 má dnes narozeniny !

Na tom nakonec není nic tak divného, narozeniny má někdy skoro každý, ale….

Ivana, přezdívaného " Inženýr špenát", s kterým jsem se kamarádívávala, jsem neviděla tuším od roku 2003, moc milej chlap, ale něco mě na něm iritovalo, ani nevím jestli víc ten inženýr, nebo ten špenát, každopádně mě tehdy zval na svou sbríku zvadlejch růží, ale já mu slíbila na někdy oběd a šla jsem domů.

Když nastalo období toho oběda, zdálo se mi to nějak brzy nebo co, navíc jsem jela tuším od Dunaje a tak jsem poslala smsku " Nestíhám, jsem teprv u Brna, ozvu se!", on mi odepsal něco jakože OK a že těší a já pak na ten oběd zapomněla,  pak někdy za půl roku mi přišla další smska a v ní

" Už jsi aspoň u JIhlavy?" :o),  fakt nevím co mě iritovalo, byl docela vtipný, milý, nevtíravý a trpělivý:o).

Od té doby uběhlo už skoro 5 let, já teprv u Jihlavy, a najednou, dnes kolem 10té, mi začal pípat u postele telefon, znělo to jako budík, což mě docela překvapilo, protože na 10tou si budík většinou nenastavuju, kouknu na displej a bliká na mne, že Ivan má dneska narozeniny!

Tak nevím, určitě jsem si takové upozornění nikdy nenastavovala, ani to neumím, navíc mě můj telefon na žádné narozeniny nikdy neupozorňuje, natož na Ivanovy, a ani nevím, jak se o Ivanových narozeninách dozvěděl!

Tak co se mi tím sakra naznačuje?:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *