V zajetí TV seriálů

Ne, že bych nevydržela bez obrazovky, jakékoliv, třeba na dovolenou jsem si sebou vezla DVD přehrávač a asi tak 5 "velkých" filmů, nepustila jsem si ani jeden, ale TV a jak to jede…..

Zbožňuju doktora House, ano, já vím, je odporný, nepříjemný a morbidní, ale nedělá to samoúčelně a dokáže to přiznat aspoň sám sobě, taky jsou chvíle, kdy umí zavřít hubu a odkulhat. Neoholený,protivný, vždycky v nevyžehlené košili, vzbuzuje respekt, aniž by potřeboval žádat o svolení být nepříjemný.

Líbí se mi Policie z NY, no jo, říkají si kriminálka, ale připadají mi spíš jako zdejší MP, tedy, kdyby ta udejší znala svoje kriminálníky z okrsku, a vždycky věděla, pro koho si má zajít, když se stane to a nebo ono.

Chtěla bych věřit, že jsou poldové, byť u FBI, nebo BIS, kteří dokáží během půl hodiny poté, co se něco stane, odhadnout Myšlenky zločince tak, že během pár dalších hodin budou vědět, kdo ten zločinec je.

Že existují Sběratelé kostí a mají k dispozici tak moderní technologie, že rozpoznají, co se to vlastně stalo a kde.

Spravedlnost, že  není jen utopie a nevinní, nebo ne úplně vinní, se z toho vyvlíknou, protože je to tak správně.

Že když chce, a nebo potřebuje, člověk zemřít, požádá o pomoc svého přítele a ne toho, koho miluje a o kom ví, že miluje jeho, protože to není fér, i když je to možná logické v rámci Soukromých pastí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *