Moje třetí domácnost !

A nejoblíbenější !

Kromě domácnosti u Vltavy, a té druhé u Labe, mám ještě domácnost třetí, nejoblíbenější, domácnost, která může být kdekoliv, u Vltavy, Labe, Dunaje, případně u Odry, žádný problém.

Když říkám  "třetí", říkám to proto, že o ní, jako o třetí mluvím, jinak, kdybych to měla jako Frank Barnes seřadit podle důležitosti, byla by první!, kdyby podle velikosti a důležitosti, nevěděla bych si rady:o).

Tahle domácnot je mobilní, útulná, dobře se uklízí a má taky nejmíň oken a nikdy žádné Kočky! No a když neuklidím, nikdo nic neříká!

Koš vlevo používám na zásadní kusy oblečení na výměnu,pro různé sezóny, vedle něj stojící maskérnu si přenáším z domácnosti do domácnosti. Vedle koše obvykle stává ještě cestovní taška, to, pokud někam cestuju. Za košem se nachází zimní a letní bunda, péřovku vhodnou pro všechna roční období, mám v době focení na sobě.

/files/3domacnost1.jpg

Kryt úložného prostoru používám jako sušák prádla.

/files/3domacnost2.jpg

Úložný prostor je možné zvětšit položením zadních sedadel (průzorem vedle maskérny je nyní vidět rychklostní páku), takže se do něj, krom běžných denních potřeb, dá  vložit třebaaa menší čtyřkolka, 3 pesy, a tak :o)

/files/3domacnost3.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *