Fiasko je podle předsedy ODS příliš silné slovo!

No budiž, já tomu říkám debakl. Takhle prohrané volby jsem viděla naposledy v roce 1990.Ne poplatkům ve zdravotnictví!" to bylo asi hlavní motto těchto Krajských a Senátních voleb, možná referenda, jak to označuje Dr.Rath. Hlavní a líbivé, nelíbivé, účinné, rozhodně účinné v době, kdy mámy kupujou dětem ošmajdané boty v sekáčích a jsou přesvědčené o tom, že přispívají lékařům na nová auta.

Lékaři a lékárnici jsou sice dobrá a silná voličská základna, každopádně je to základna mnohem méně početná, než základna pacientů.

Pacienti, možná by platili ochotněji, kdyby věděli přesněji na co to je, možná voliče uráží, že jsou Vrchností označování za fluktuanty a simulanty, kteří přestali vysedávat v čekárnách lékařů".

Debakl, bohužel, a to jsem si ještě dnes ráno myslela, že volby v Krajích, jsou o běžném každodenním životě v Krajích, ale, jak  zříti vidno, není tomu tak, ODS má nakopanou prdel, a nejsem si jista, jestli ji na pořádnou sebereflexi, budou stačit necelé 2 roky, obávám se, že ne.

Tak nebo tak, Paroubka a Ratha teď budeme vídat a slýchat mnohem častěji, možná v úterý, nebo ve středu? padne taky Vláda……

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *