ENTROPA

a u mění kontroverznosti. 

Když jsme předvčerem sledovali televizi instalaci díla, řekl Filip něco v tom smyslu, že  to vypadá,jako kdyby to vyrobil on", já se zasmála, protože mne to taky napadlo, nejen v souvislosti s těmi nápady, ale i v souvislosti se samotným provedením.

 Tak sem zvědavá, jak tohle dopadne!?"

No a už je to tady, prý ostuda, podvedený Vondra na tiskové konferenci pod plastikou, nenechází slov tak moc, až z toho odchází.

Některé země se cítí rozhořčeny až dotčeny, nejvíce Bulharsko, zobrazené jako turecký záchod, asi si to vzali nějak osobně, vždyť ale v Bulharsku jiný záchod, než turecký, nenajdete:o)

Rozpačitý David Černý se omlouvá jednotlivým zemím, že nepochopily nadsázku, a snaží se vysvětlit, že to je to, o co  šlo. Taky se omlouvá České Vládě za podvod", kterého se vůči ní dopustil, aby své dílo mohl zrealizovat.

Včera večer, zemřel archiekt Kaplický, bohužel už včera, před dnešní Bruselskou tiskovkou, a tak už se nikdy nedozví, jak se to ještě pořád musí dělat v Česku,

"Namalovat panelák, pak místo něj postavit Chobotnici, a po odhalení se s rozpačitým úsměvem omluvit…"

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *