Bohužel, mám omezené kapacity!

V sobotu těsně před půlnocí mi do postele zazvonil telefon, ale nebylo to ani jedno ze známých čísel, které sem tam vnoci volají, aby se mě zeptaly co chci koupit, nebo, kde mám u Vltavy olej, nebo, abych si poslechla táborákovou hudební produkci:o), tohle bylo neznámé číslo, ale ne utajené a tak jsem zvedla sluchátko".Z telefonu se ozvala úplně cizí žena z druhého konce republiky, která mi sdělovala, že mi posílá svého manžela, aby u mne bydlel…..

Někdy myslím na to, co by se stalo, kdyby se někdo z mého minulého života ozval", že nemá kde bydlet.

Tak třeba Luboš, chodila jsem s ním od 14ti do 16ti, nebylo to sice moc osobní, ale přeci jen, bývala to osoba blízká. Jenže Luboš se později věnoval a možná ještě věnuje, podezřelé kariéře, býval předsedou MO SSM a později snad dokonce OO KSČM. To bych nesnesla.

Karel 17-22, žádný problém, Karel stejně pobývá nejmíň 10 hodin denně v hospodě, a pokud by mi nevyčítal tu zelenou italskou deku, a nepil mi mou kořalku,žádný problém!

Naddůlní- otec mého syna, tak to by asi problém byl, to už možná raději toho Luboše!

Tomáš, ten je na mne naštěstí uražený už 17 let , ale i kdyby nebyl, Filip je na něj alergický:o)

Ježyš, tak teď nevím, jestli se mi zdáte, a nebo jestli jste se zbláznila?! Já Vašeho manžela sice znám, ale viděla jsem ho 2x vživotě, z toho naposledy před 5ti, možná už 6ti lety!"

 No to možná jo, ale on na Vás myslí!"

 Aha……, jako nahlas?"

 Ne, to ne, nahlas ne."

A tak jak to víte, že myslí na mne, když to nedělá nahlas!"

 No, myslím si to!"

Potlačila sem chuť zeptat se, jestli si to myslí nahlas a omezila jsem se na prosté Aha."

Náš rozhovor trval ještě zhruba půl hodiny a doufám, že se mi podařilo paní přesvědčit, že u mne prostě nemohou bydlet všichni manželé, kteří mne někdy potkali a případně mají moje telefonní číslo uloženo 8 nebo 10 let v telefonu, a to ani v případě, že si jejich manželky myslí, že na mne myslí, a to jednak z důvodu kapacitních, a pak taky proto, že Filip by mi víc jak 2-3 chlapy doma netoleroval, takže, musím si ty kapacity bedlivě střežit:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *