Je to horší!

Mnohem, mnohem horší, než se původně zdálo!

Kdysi, to tu bývalo fakt zle, nikam vyjet se nedalo, nic tu nebylo, všechny věci,které považujete dnes za naprosto běžné, se musely složitě shánět, vozit ze západu. V kinech se objevily 2-3 filmy západní produkce za rok, na knížky a maso, se stály každý čtvrtek fronty, pomeranče byl problém sehnat i v zimě, o létě ani nemluvě, v rádiu se pravidelně střídaly jen písničky Karla Gotta a Helenky Vondráčkové, TV vysílala donekonečna 13. případů majora Zemana, 17. zastavení jara a jeden Britský seriál o CI5. Lidé houfně, nebo individuálně prchali za západní hranice.

Pak se krátce zablýsklo na časy! Krátce:-(

Dnes tu máme samé krize, ekonomickou, hospodářskou, ani nevím jestli to není to samé, politickou, ústavní, prakticky všechno tu máme, ale skoro nikdo na to nemá. Na knížky není nutno stát fronty, všude jsou jich haldy a číst je můžete i gůglením. Filmy vycházeí na DVDčkách za 40 korun mnohdy ještě dřív, než mají premiéru, kvůli jahodám není nutno navštěvovat 12. Měsíčků a rádio skoro nikdo neposlouchá,protože si doma vypálí jakou muziku chce.

A včera jsem se dozvěděla, že jeden známý ze starých časů, úspěšný podnikatel, emigroval s celou rodinou na Kubu!

Tak to už vážení přátelé není ani tak krize, to už je totálně vprdeli:-)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *