I s námi se dá počítat!

Dali v uplynulých několika dnech, nahlas najevo i komunisté!Patrně už jim došla trpělivost, a po 20tiletech, hlasitého opovrhování ze strany ostatních politických seskupení, se rozhodli ukázat, že potupného zacházení nejsou hodni, protože nejsou o nic lepší než ostatní!

Bohužel, hned při prvním" pokusu ( o kterém jsme se dozvěděli), narazili na  licoměrného agenta-provokatéra" Benáka, vydávajícího se za majitele řetězce kasín.

Převlečený Benák navštěvuje postupně zástupce všech parlamentních politických stran, a nevynechává ani opomíjenou a zavrhovanou KSČM, aby nabídl milionový sponzorský dar za pomoc" v Poslanecké sněmovně, spočívající ve zmírnění Loterijního zákona…..

Za KSČM – Ing.Čeněk Milota:  : "Otázka darování peněz je u nás spojená ještě s další věcí. Může to být jednak dar, anebo to můžou být jiné věci…  My máme firmu Futura, ta vydává naše Haló noviny. Čili my jsme schopni inzerovat a v rámci té inzerce se prostě dá cosi točit !"
 

Za KSČM – Ing Jiří Dolejš:  "Poradíme se nad konkrétním návrhem, co je reálné a kde bysme viděli skulinu, jak to posunout !"

Převlečený Benák :  Máte s touto operací zkušenosti?"

Ing. Jiří Dolejš : "To není problém. Je to ošetřený i právně, bez problému!"

Milota poté slibuje převlečenému Benákovi, že do středy 23.září pochystají  s gen. ředitelem svého vydavatelství Futura smlouvu na milion vložený do inzerce.

Tak vidíte, žádné strachy, i soudruzi jsou do kšeftu!

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *