Jak ustelu, tak si do ní lehnou!

Nikdy nehoří ani když se z ní vstává, a přesto má moje postel velmi špatnou pověst!

Spí v ní přece tolik zvířat! Já, 3 pesy, kočk, kočka, prostě o mou postel se soustavně někdo otírá:-), zejména můj syn!

Můj syn, je velmi gustovní, zejména pokud jde o pořádek druhých:-), všude a všechno je špinavé, neustále prohlíží talíře, příbory, skleničky, všechno si přemývá, otírá, oprašuje, vytřepává. Pesy v posteli samozřejmě nemusí a kočky? tak na ty má alergii!

Moje postel, je to nejvděčnější téma "vždycky špatně" a tak " Ne, že budeš brát do TÉ postele děti", případně " Dej Čaky jiný polštář!" , " Přikrýj Čaky něčím, a čem nejsou chlupy!"

No a já nedbám, znám dobře svou postel, vím o ní své, včetně toho, že ji převlíkám za každého počasí 2x týdně.

Dnes ráno přijel chlapeček velmi brzy, na půl osmou vezl Čaky do školky, protože ve čtvrtek má plavání, a zabouchl si doma klíče.

"Posnídám a jdu si nahoru lehnout" mumlal a snažil se zahřát o kafe.

" Fajn, houkni nahoru na Filipa, ať Ti tam zapne topení!" já na to, a těšym, jak si půjdu ještě lehnout, až si přečtu poštu :-).

A tak si tu sedím u soustruhu, a najednou se to stalo, chlapeček přišel, svlík se, převrtal mi polštáře, a veplul do mé postele! Kamení, dvě pesy, ovečka i kočk tam byli už když si do ní lehal:-)

A pak spinkal

/files/posteld1.jpg

a spinkal:-)

/files/posteld2.jpg

a když se probudil, řekl " Tohle je ta nejpříjemnější postel, v jaké jsem kdy ležel!"

Doufám, že dnes vnoci nebude prubovat tu mou u Vltavy:-), je v ní pes, slon, slůňátko, 3 medvídci, 2 krysy, a taky plno kamení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *