Někteří lidí vědí všechno nejlíp!

2. Pokud to nevědí, platí bod 1!

S ohledem na neblahé události posledních měsíců, řekli jsme si, že toho koně je potřeba pojistit. Toho druhého taky, a tak,protože jsem to odkládala už dost dlouho, oslovila jsem včera paní Milenu,která mi sjednávala všechna možná pojištění u ČP, až mi z nich vytvořila jakýsi balík, čímž je to pojištění prý levnější, no nevím:-). Zároveň jsem také oslovila svou známou, dříve přítelkyni Miu ( catana ví:-) ), která je realitní makléřkou, zejména se však zabývá finančním a pojišťovnickým poradenstvím asi pro 10 různých bank a pojišťoven. Zadání bylo jednoduché " Potřebuji pojistit zvíře-koně, proti všemu možnému…"

Od paní Mileny mi přišel mejl dnes ráno, a spolu s ním tuna příloh,které jsem ještě ani neprostudovala, dotazníky, pojistné podmínky.

Mia se přihlásila dnes na ICQ a sděluje mi :

" Moni, koně máš pojištěné na odpovědnost za způsobenou škodu, stejně jako psy, v rámci pojištění domácnosti, pokud máš takovou odpovědnost, pokud ne,musíš si ji sjednat, ……………………………………, koně jako zvíře například proti úrazu,nemocem,……………………………………….., žádná pojišťovna nepojišťuje, doporučuji Ti, aby ses obrátila na nějaké jezdecké kluby, nebo podobné spolky……………………."

" STOP,STOP" volám do toho, abych zastavila ten vodopád:-) "Mám tu už nabídku ČP i s pojistnými podmínkama, přepošlu Ti !"

Odmlka "Nemám čas, mám tu návštěvu!" (zpočátku to tak nevypadlo)

Další odmlka " A zítra jedeme do konce týdne do lázní"

" No tak se na to podíváš, až budeš mít čas, nebo až se Ti bude chtít, myslela jsem, že by to bylo jako pro Tvou informaci, kdyby se Tě třeba zase někdo ptal………….." nedávám se odbýt:-)

Veeeelkáááá, stáletrvající odmlka

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *