Máte blbou náladu?

Nebylo by se co divit, když si člověk pustí televizi, nebo rádio, kdo by ji neměl…. A přesto, myslím, že to není zas až tak špatné s naší náladou.Tenhle rok byl svízelnější než jiné roky, které pamatujeme, nejen proto, že náš veřejný státní dluh se zvýší o desítky milionů každou hodinu, byl svízelnější, protože mnoho lidí přišlo o práci, nebo se jim alespoň snížily příjmy, některým  při tom čekání ztráty práce…., přesto všechno lidé nezapomněli myslet víc na ty druhé v tísni, než na tísně vlastní.

Paní Zimmermannová měla peníze na nové auto, a vrácení příspěvku na auto staré, do 14ti dní.

Panu Linhartovi postavili sousedi během 3 měsíců, prakticky úplně nový dům, zvenku i zevnitř.

Tomáš Lang už má skoro všechny, možná už všechny, peníze na své vysněné bionické  ruce.

Na konto Paraple se vybralo díky pomoci firem i jednotlivců, celých 13 milionů na novou přístavbu, v které se už letos tráví Vánoce.

Konto Bariéry vybralo při svém charitativním večeru 16 milionů.

Tisíce Afrických, Indických, Čečenských, a dalších dětí, mohlo v letošním roce chodit do školy v botech a 3x denně se najíst.

Postavili jsme mnoho škol, a vyhloubili spoustu studní v Africe.

Člověk v tísni a Adra, mohly pokračovat v desítkách projektů, které dávají práci, gramotnost a soběstačnost statisícům lidí po celém světě.

Unicef, Lékaři bez hranic a další desítky organizací a misií, které mohou fungovat díky příspěvkům lidí,

kteří nemají blbou náladu, to není zase až tak špatné:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *