Internet, skvělá věc!

Tedy, pokud na Vás nezapomenou…

Ty tam jsou doby, kdy se třeba o zážitcích z dovolené, člověk dozvídal z barevné pohlednice, většinou až po návratu´cestovatelů. Dnes vpodstatě ani nepotřebujeme telefon, abychom se dozvěděli, že i závějích a mrazu se dalo dojet na kole do práce i zpět, nebo, že když člověk nastoupí do letadla v 7 ráno v Ruzyni, v 8 večer už čeká na klíče od pokoje kdesi nad Brazilií. Pokud si na Vás vzpomenou, samozřejmě.

Sem tam si někdo vzpomene a tak vím, že na Isla Margaritě je dnes teplota vzduchu ve stínu 35 stupňů Celsia a moře má teplotu tak akorát, aby namočící se těla nesyčela.

Vím, že na Vídeňském letišti budete na odlet čekat v hale nebo rovnou v letadle 4-6 hodin, a nestihnete tak přestup na svůj let v Dubaii, ovšem když se po 36ti hodinách konečně ocitnete v Bangkoku, bude dnes dopoledne teplota vzduchu ve stínu něco kolem 35ti stupňů Celsia.

Tak tak, "všichni jsou už v Mexiku", a tady, když jde domů kočk, je z něj vidět jen ocas.

Teplota vzduchu v této chvíli, 2 stupně Celsia pod 0.

Tohle vidím ze zadního okna

/files/pohled1.jpg

a tohle z okna předního,

/files/pohled2.jpg

absolutní absence zelené a modré.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *