Jak se stát nejlepším zákazníkem ! ?

A zas ty zásilkové obchody….Že by se na mně neuživily, to už jsme si řekli opakovaně, ale….

Někdy koncem listopadu se mi ve schránce objevil minikatalog snad nejstaršího zdejšího zasilkového obchodu, firmy Magnet a já ho v nějaké slabé chvilce prolistovala, a zadrhla jsem se u ložního prádla, ceny se mi sice zdály docela běžné, ale upoutalo mě pár kousků, a tak mě napadlo, že stejně kupuju Filipovi rok co nějaké hezké povlečení do jeho kutlochu, pak taky, že jsem chtěla koupit povlečení Adamovi a Čaky do jejich nové postele, a pak jsem narazila na romantické kytičkované polštáře s volány do své postele, a tak jsem sedla k počítači, našla si katalog na internetu, znovu podrobně prohlídla, co jsem vybrala z papíru, a byla z toho objednávka za 3 tisíce, + poštovné snad 190 Kč.

Další den jsem ji měla potvrzenu v mejlu, zároveň se sdělením, že do týdne mohu těšyt!:-)

Týden se nedělo nic, ale koncem týdne druhého mi přišel mejl, že zásilka byla vyexpedována. Nejprve jsem se zaradovala, ale pak si všimla, že něco nesedí, na první pohled to byla cena, něco kolem 18 stovek + poštovné 190 Kč, při zevrubnějším zkoumání jsem si všimla, že posílají Adamovy povlaky na duchny, Filipovy polštáře a žádné moje volánky, a tak jsem Magnetu obratem odepsala, ať mi tuhle zásilku rozhodně neposílají, protože pokud kupuju povlečení postelí, měla bych ho ráda celé.

Zásilka ale přišla a já ji nevyzvedla.

Ještě ležela na poště, zhruba 2 dny před Vánoci, když mi přišel z Magnetu další email o vyřízení mé objednávky, tentokrát se jednalo o Adamovy polštáře, Filipův povlak na duchnu, žádné moje volány, cena + poštovné 190,-Kč.

Volány + poštovné dorazily v první půlce ledna..

Včera přišla z Magnetu papírová obálka, aha, asi dostanu vynadáno, nebo, že by to byla omluva? napadlo mě!

Ale ne, ani jedno, ani druhé, obdržela jsem šek na 20% slevu, pro NEJLEPŠÍHO ZÁKAZNÍKA!

/files/pakarna3.jpg

Tak nevím, jestli jsou nejlepšími zákazníky zásilkových obchodů ti, kteří nic nekoupí, nebo má Magnet v nepořádku přinejmenším dvě dost důležité databáze!

Příspěvek byl publikován v rubrice Testujeme jak to funguje a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *