IKEAu mám ode dneška ještě radši!

Pokud je to vůbec možné:-), Ikeu totiž nepovažuju za "nejblbější obchoďák jaký existuje", ale za ten nejlepší! V kterém jiném obchoďáku si můžete dát švédské kuličky s omáčkou a brusinkama, farmářskou snídani, capucino co je fceně, nekonečné množství džusíku, a ještě se pak poválet, nebo si schrupnout v posteli?! Navíc je v každé Ikei místo, kam je možné odložit kindry, a taky si můžete vypůjčit invalidní vozík!

Celé to začalo před týdnem tak, že se nám propálil kotel na vodu, a tak ho Filip sundal ( neopravil, protože přece nebudeme podporovat ekonomickou krizi), a zajel koupit nový. Sundáním kotle sae ovšem rozdrbala ta hnusná koupelna, která si říká o předělání, už od chvíle vybudování (nejprve v ní byla vana, teď už není, pak se přizpůsobovalo místo pro pračku na němž už není, atd.). No vlastně to nezačalo tím kotlem, ale novou pračkou…

Postáli jsme nad tím kotlem a já jsem rozhodla, že stavět sprchový kout doprostřed koupely ve tvaru nudle, je nesmysl, když se může tu a tam ubourat kus zdi, kus podlahy, předělat rozvody a odpady, kotel pověsit jinam, otočit WC, najít místo pro mycí box a vyměnit umyvadlo.

Umyvadlo, kámen úrazu, je potřeba nízkorozměrové umyvadlo, ale ne, aby to byla napáječka pro ptáka ( to už jsme v té koupelně měli taky). Vzpomněla jsem si, že jsem "takové" umyvadlo viděla v Ikei!, navíc mi praskl rošt v posteli a nikdo nepřinesl Herkules:-). A tak jsem se vypravila do Ikeai.

Nejprve jsem okoukla umyvadla, skříňky a baterie, následně vyštrachala obsluhu, která mi vypsala, kde co najdu, a já se s tím vysokým vozíkem ( z toho nevypadávaj plyšáci) vypravila do samoobslužného skladu, tam jsem všechno naložila a začala se přesouvat k postelovým roštům.

Prodavačka šla přímo proti mně a vozíku v té chvíli, kdy se krabice s umyvadlem začala pomalu sunou dopředu, a pak ještě dopředu, a pak z výšky metru panula na zem před vozík:-(

" Jeje, copak Vám to hapalo?" lehounce se ušklíbla prodavačka…. " Umyvadlo, aha, no tak, umyvadlo to rozhodně nemohlo přežit, budete si muset zajet pro nové!"

Omluvila sem se, zajela si pro nové, ovšem, zapomněla sem na ten rošt :-), ale nevadí, příště si z domu ten prasklý a budu dělat, že hapal 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *